Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Laureaci projektu "Zwyczajnie Aktywni"

Ogłoszenie laureatów odbyło się 20 października w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie podczas finałowej gali rozstrzygnięcia projektu ?Zwyczajnie Aktywni?. Inicjatywa jest dedykowana organizacjom i stowarzyszeniom zrzeszającym pacjentów cierpiących na autoimmunologiczne choroby zapalne oraz osoby zakażone HCV. Ideą projektu ?Zwyczajnie Aktywni? jest wsparcie organizacji, a poprzez ich działania, pomoc pacjentom w zwiększeniu ich szans na utrzymanie dotychczasowej aktywności zawodowej i jej ewentualny rozwój.

Celem inicjatywy ?Zwyczajnie Aktywni? jest nie tylko wyłonienie i sfinansowanie najlepszych pomysłów na aktywizację zawodową pacjentów, ale przede wszystkim zwrócenie uwagi całego społeczeństwa na problemy z jakimi chorzy, często osoby młode, borykają się na co dzień w życiu publicznym i zawodowym.

Podczas tegorocznej gali Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk w ramach projektu zostało wyróżnione za inicjatywę oraz kierunek swoich dzialań. Wyróżnienie zostało złożone na ręce, Prezesa Stworzyszenia Debra, który gościnnie uczestniczył w III edycji ogólnopolskiego konkursu ?Zwyczajnie Aktywni?.

Zwyczajnie-aktywni 20 10 15-78 1280x768

źródło: http://zwyczajnieaktywni.pl

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy