Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Kongres z okazji 10 - lecia Debra Polska

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Dokładnie 10 lat temu 16 listopada 2004 roku, została zarejestrowana Debra Polska Kruchy Dotyk. Organizacja, która swoje korzenie ma w Wielkiej Brytanii i do dnia dzisiejszego swoje działania prowadzi w 40 krajach na Świecie. Stowarzyszenie DEBRA POLSKA, powołane zostało przez Przemysława Sobieszczuka, który sam zmaga się z nieuleczalną i rzadką chorobą skóry zwaną Epidermolysis Bullosa. Każda organizacja DEBRA, bez względu na Kraj w jakim funkcjonuje, opiera swoje działania na problemach ludzi zmagających się z tą okrutną chorobą skóry jaką jest Epidermolysis Bullosa.

 

Właśnie z okazji 10 lecia stowarzyszenia DEBRA POLSKA, w dniach 5-6 grudnia 2014 roku, w Restauracji MEWA w HARBUTOWICACH koło SKOCZOWA, organizowany jest przez Debra Polska Kongres dla chorych i ich rodzin na Epidermolysis Bullosa. Podczas Kongresu odbędą się wykłady, warsztaty, zabawa dla Dzieci z okazji Mikołajek. Kongres, jest też dobrym powodem do wspólnego spotkania się i przebywania we wspólnym gronie.

 

Podczas Kongresu, odbędzie się uroczysta Gala wieczorna 10 lat Debra Polska, wraz z wręczeniem Statuetek Motyla, dla osób, które najbardziej wpisały się w działania stowarzyszenia na rzecz chorych, oraz bezpośredni z nimi kontakt.

Jeśli zechcą Państwo uczestniczyć w Kongresie zapraszamy do zapisywania się pod nr telefonu 506-433-063, do 20 listopada. Udział w Kongresie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Nasi Sponsorzy Kongresu:

Złoty Sponsor:
molnlycke
65 150

Sponsor Srebrny:
convateclr

Sponsor brązowy:

logo-dermasilk    Nutricia

 

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy