Pomagają Nam

Grono osób i instytucji, które pomagają naszemu Stowarzyszeniu w prowadzonej działalności stale się powiększa. W różnej formie wspierają nas zarówno osoby publiczne, jak i wolontariusze. Wśród naszych przyjaciół są też inne organizacje pozarządowe oraz wiele różnych firm.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączają się w pomoc chorym na Epidermolysis Bullosę, jesteśmy bardzo wdzięczni. Pamiętamy o naszych sponsorach, darczyńcach i tych, którzy przekazują nam 1 % swojego podatku.

Na zawsze też pozostanie w naszych myślach śp. Krystyna Bochenek, która wspierała nas od chwili powstania naszego Stowarzyszenia aż do swojej tragicznej śmierci w dniu 10 kwietnia 2010 roku, w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

convatec.jpg6.jpgpolymem.jpgkruk.jpgmediamed.jpgmolnlycke.jpgeurordis.jpglr.jpgorphan.jpgmojarana.jpglines.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.