Zostań członkiem Debra

Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk to ogólnopolską organizacją pożytku publicznego powołaną z myślą o dzieciach i dorosłych oraz ich rodzinach dotkniętych rzadkim schorzeniem genetycznym skóry Epidermolysis Bullosa (EB) ? pęcherzowe oddzielenie się naskórka. Według naszej wiedzy w Polsce na EB choruje ponad 500 osób, z czego największą grupę stanowią dzieci i młodzież.

Swoją misję prowadzimy społecznie ? nikt z nas nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia za pracę na rzecz stowarzyszenia. Naszą działalność finansujemy przede wszystkim ze składek członkowskich, darowizn od sponsorów i funduszy uzyskiwanych z 1% podatku. Nie korzystamy z dotacji państwowych i samorządowych, dlatego szczególnie cenimy sobie każdą pomoc, jaką otrzymujemy od firm, instytucji i osób prywatnych. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim tym, którzy przekazali nam do tej pory 1% podatku.

Liczymy, że grono naszych przyjaciół będzie wciąż będzie się powiększać!

 
 
 
Załączniki:
Pobierz plik (Deklaracja członkowska DEBRA.pdf)Deklaracja DEBRA[Deklaracja]166 kB

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

kruk.jpgpolymem.jpgmojarana.jpgmolnlycke.jpglr.jpglines.jpgorphan.jpgmediamed.jpgconvatec.jpg6.jpgeurordis.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.