Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Międzynarodowy Tydzień Świadomości na ulicach Miasta Lublin

W dniu 28 października w ramach Międzynarodowego Tygodnia Świadomości na ulicach Miasta Lublin jest prowadzona akcja podopiecznych Stowarzyszyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk i ich opiekunów. Akcja ma zadanie uświadomić w krajach, gdzie istnieją organizacje Debra, problemy chorych na EB. Celem akcji jest aktywizowanie naszych podopiecznych, a także niesienie świadomości o chorobie EB wśród mieszkańców województwa lubelskiego.

 

Podczas Tygodnia Świadomości o EB celem organizacji Debra jest pozyskać wszelkich sponsorów pomocnych w realizacji celów stowarzyszenia Debra, uzyskanie większego wsparcia ze strony decydentów i lekarzy ? zainteresowanie problemem, przekonanie osób, rodziny w których występuje choroba Epidermolysis Bullosa aby nie pozostawali ze swoimi problemami i zdecydowali się na wstąpienie do organizacji Debra w celu zjednoczenia się i wspólnej walki o poprawę swojego życia, zwrócenie uwagi na problemy osób chorych na EB wśród osób sprawujących władzę w danym Państwie.

 

Każdy może włączyć się w obchody Międzynarodowego Tygodnia Świadomości o EB, np. poprzez udostępnianie na portalach społecznościowych informacji na temat pęcherzowego oddzielania się naskórka. Pamiętajmy słowa Margaret Mead, amerykańskiej uczonej zajmującej się antropologią kulturową: ?Nigdy nie wątp, że mała grupa myślących i oddanych obywateli może zmienić świat?.

 

 
 
 

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

6.jpgeurordis.jpgkruk.jpgconvatec.jpglr.jpgmolnlycke.jpgorphan.jpglines.jpgmediamed.jpgmojarana.jpgpolymem.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.