Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Laureaci projektu "Zwyczajnie Aktywni"

Ogłoszenie laureatów odbyło się 20 października w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie podczas finałowej gali rozstrzygnięcia projektu ?Zwyczajnie Aktywni?. Inicjatywa jest dedykowana organizacjom i stowarzyszeniom zrzeszającym pacjentów cierpiących na autoimmunologiczne choroby zapalne oraz osoby zakażone HCV. Ideą projektu ?Zwyczajnie Aktywni? jest wsparcie organizacji, a poprzez ich działania, pomoc pacjentom w zwiększeniu ich szans na utrzymanie dotychczasowej aktywności zawodowej i jej ewentualny rozwój.

Celem inicjatywy ?Zwyczajnie Aktywni? jest nie tylko wyłonienie i sfinansowanie najlepszych pomysłów na aktywizację zawodową pacjentów, ale przede wszystkim zwrócenie uwagi całego społeczeństwa na problemy z jakimi chorzy, często osoby młode, borykają się na co dzień w życiu publicznym i zawodowym.

Podczas tegorocznej gali Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk w ramach projektu zostało wyróżnione za inicjatywę oraz kierunek swoich dzialań. Wyróżnienie zostało złożone na ręce, Prezesa Stworzyszenia Debra, który gościnnie uczestniczył w III edycji ogólnopolskiego konkursu ?Zwyczajnie Aktywni?.

Zwyczajnie-aktywni 20 10 15-78 1280x768

źródło: http://zwyczajnieaktywni.pl

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

mojarana.jpgkruk.jpg6.jpglines.jpgorphan.jpgmediamed.jpgpolymem.jpglr.jpgmolnlycke.jpgconvatec.jpgeurordis.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.