Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Nowa lista refundacyjna 1 lipca 2015 opatrunki Molnlycke

Od 1 lipca na liście refundacyjnej znalazł się nowy opatrunek Mepilex Border Ag idealne rozwiązanie na rany z oznakami zakażenia w każdej okolicy, zwłaszcza kolana czy łokcie lub pięty. Można go idealnie dopasować bo obramowanie daje się ponacinać i tak założyć, że dobrze się będzie trzymał. ( zaznaczony w tabeli na czerwono). Jeśli chodzi o zmiany w odpłatnościach, to niestety nadal Mepilex Transfer odpłatność to 11,79zł, na całe szczęście Mepilex EM - bezpłatnie. Delikatnie zmieniły się odpłatności dla Mepilex Ag ale w rozmiarze 17,5x17,5 cm - bezpłatnie dla 10x21 cm, odpłatność za 1 sztukę to 0,48 zł. Mepilex Talon - odpłatność 0,00 zł.

Szczegóły dotyczące opatrunków w zakładce Epidermolysis Bullosa Leczenie EB Opatrunki Mölnlycke

http://debra-kd.pl/images/partnerzy/molnlycke.jpg

Załączniki:
Pobierz plik (Refundacja 1 lipca 2015 Debra.pdf)Refundacja 1 lipca 2015 Molnlycke[Cennik 1 lipca 2015 opatrunki Molnlycke]185 kB

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

lr.jpgmediamed.jpgorphan.jpglines.jpgkruk.jpgmojarana.jpgconvatec.jpgeurordis.jpgpolymem.jpg6.jpgmolnlycke.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.