Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Dieta wspomagająca gojenie ran - Nutrica Cubitan

Firma Nutricia jest liderem w żywieniu medycznym. Naszą misją jest bycie partnerem w zaawansowanym żywieniu medycznym, aby poprzez interwencję żywieniową osiągać większą skuteczność kliniczną  w procesie leczenia.

Pacjent chorujący na EB ze względu na rany, ciągły stan zapalny musi przyjmować zdecydowanie więcej białka niż człowiek zdrowy ? zapotrzebowanie może wzrosnąć nawet około dwóch razy. Czyli w przypadku dorosłego może wynosić 1,5 -2g białka /kg mc /24h.

Decyzję o rozpoczęciu wspomagania żywieniowego wraz z kalkulacją ilości powinien podjąć lekarz w oparciu o wiek i stan kliniczny pacjenta.
Dla podopiecznych Stowarzyszenia Debra-Kruchy Dotyk firma Nutrcia daje możliwość skorzystania ze specjalnej oferty na zakup preparatu bogatobiałkowego:
Cubitan ? cena dla pacjenta 4,05 zł

cubitannutrica

W celu zamówienia Cubitanu, należy kontaktować się bezpośrednio ze Stowarzyszeniem Debra Polska Kruchy Dotyk, telefonicznie +48 881-910-298 lub mailowo na  adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cubitan ? dieta wysokobiałkowa z argininą, kompletna, hiperkaloryczna (1,28 kcal/ml), postepowanie żywieniowe u pacjentów ze zwiększonym zapotrzebowaniem na białko w przypadku ran trudno gojących.
Dwie wersje smakowe ? smak truskawkowy, smak czekoladowy
Opakowanie ?butelka plastikowa 200 ml
Dawkowanie ? 1-3 dziennie

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

eurordis.jpgmojarana.jpg6.jpgkruk.jpgorphan.jpglr.jpgmediamed.jpglines.jpgconvatec.jpgmolnlycke.jpgpolymem.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.