Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Zaproszenie na obchody Światowego Dnia Chorób Rzadkich

Szanowni Państwo

28 lutego 2015 r. odbędzie się po raz piąty Dzień Chorób Rzadkich. Polska jest jednym z niemal 100 krajów na  całym  świecie,  który  cyklicznie  angażuje  się  w  jego obchody.  Tegoroczny  Dzień  będzie  okazją  do podsumowania wydarzeń związanych z chorobami rzadkimi, które miały miejsce na przestrzeni minionego roku oraz zaprezentowania planów na najbliższy czas.

W tym szczególnym Dniu pragniemy zwrócić uwagę nie  tylko  na  osoby  chore,  ale  także  na  ich  bliskich.  Przede  wszystkim  jednak  obchody  będą  okazją  do spotkania w szerokim gronie pacjentów, decydentów oraz lekarzy. Dzień Chorób Rzadkich 2015 przebiega pod hasłem: Życie z rzadką chorobą - Wspólnie, dzień po dniu.

W załączeniu przesyłamy zaproszenie na obchody Światowego Dnia Chorób Rzadkich.

WWW.DZIENCHOROBRZADKICH.PL

Załączniki:
Pobierz plik (ZAPROSZENIE 28.02.2015.pdf)Zaproszenie na obchody ŚDCR[Zaproszenie na obchody ŚDCR]228 kB

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

polymem.jpgmojarana.jpgeurordis.jpgconvatec.jpglines.jpgmolnlycke.jpgorphan.jpg6.jpgmediamed.jpglr.jpgkruk.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.