Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Lato dla Motylków 2014

Kochane Motylki,

Już tylko kilkanaście dni zostało do Wakacji i ostatniego w tym roku szkolnym dzwonka. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na Nasz wspólny pobyt na tegorocznym turnusie szkoleniowo ? rehabilitacyjnym na Mazurach w Krutyni. Jako organizatorzy chcemy Was zapewnić, że wszyscy, którzy w tym roku uczestniczą w turnusie, będą mieli możliwość skorzystania z wielu ciekawych atrakcji, jakie przygotowaliśmy na każdy dzień pobytu.

Jako, że turnus odbywa się w 10 rocznicę powstania Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk, wierzymy, że dla każdego, kto będzie w nim uczestniczył będą to niezapomniane dni. Zdradzimy tylko, że podczas turnusu będzie trochę warsztatów, wspólnej integracji po przez kulturę, sztukę, wspólną zabawę, rehabilitację także indywidualną, a wszystko to pod opieką profesjonalnie do tego przygotowanej kadry. Zapraszamy i do Miłego zobaczenia w Krutyni.

Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

polymem.jpgorphan.jpgmojarana.jpgkruk.jpglines.jpg6.jpgmolnlycke.jpgeurordis.jpglr.jpgmediamed.jpgconvatec.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.