Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Nasz uzdolniony Motylek Kasia

Kochane Motylki i wszyscy, którzy odwiedzają naszą stronę - donosimy Wam bardzo ważną wiadomość. Nasz Kochany Motylek Kasia Kosowska jest fantastyczną utalentowaną artystką, kliknijcie w poniższy link  a zobaczycie jakie wspaniałe dzieło zwyciężyło naszej Kasi w Konkursie. Kasiu gratulujemy jesteś cudowna i bardzo zdolna.

http://www.bibliotekamorag.pl/2017/04/wykreuj-maskotke/

 

A poniżej nasza Kasia ma wystawę zapraszamy wszystkich serdecznie na przepiękne dzieła artystki.

 

https://web.facebook.com/HOTEL-KRASIOKI-GO%C5%9ACI-OD-WIEK%C3%93W-181616101876353/?hc_ref=ARQQKI6RTmeUtrFbFDCg2xeH91oUdWbay-s7Exmw5GWHT-sBIjDmePS2RIREpNA

 

Zarząd Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk bardzo serdecznie zaprasza w imieniu naszej podopiecznej Kasi na wystawę a Kasi gratulujemy z całego serca jej wytrwałości dążenia do celu mimo ograniczeń bólu i cierpienia Kasiu jesteś wielka!!!!!!!!!

Wernisaż Kasi 4 sierpnia 2017 rok w Hotelu Krasicki Pl. Zamkowy 1/7, 11-100 Lidzbark Warmiński.

 

ZAPRASZAMY!!!!!!!!!

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

lines.jpgorphan.jpglr.jpgconvatec.jpgeurordis.jpg6.jpgmolnlycke.jpgpolymem.jpgmojarana.jpgmediamed.jpgkruk.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.