Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Szkolenie w Szpitalu im Stanisława Leszczyńskiego Katowice

23 października w Szpitalu im Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach, zostało przeprowadzone przez Prezesa Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk Przemysława Sobieszczuk i Joannę Sobieszczuk oraz Panią Annę Kuchta z Firmy Molnlycke, szkolenie z zakresu pielęgnacji i opieki hospitalizacyjnej z zastosowaniem najnowocześniejszych materiałów opatrunkowych u pacjentów z Epidermolysis Bullosa.

Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, szczególnie Pracowników z Oddziałów Szpitalnych takich jak:

  • Oddział Noworodków,
  • Oddział Dermatologii Dziecięcej i Dorosłych,
  • Oddział Epidemiologicznych,
  • Laboratorium

Szkolenie połączone było z wystawą zdjęć podopiecznych Dzieci z Epidermolysis Bullosa ? pęcherzowym oddzielaniem się naskórka z okazji obchodzonego jak co roku od 25 października do 31 października Międzynarodowego Tygodnia Świadomości o Epidermolysis Bullosa. Spotkania szkoleniowo ? informacyjne, są wspólną inicjatywą działalności Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk przy współpracy z Firmą Molnlycke i Panią Anną Kuchta. Rezultatem tego rodzaju szkoleń, jest przede wszystkim przekazanie najważniejszych informacji z zakresu zachowania szczególnej ostrożności w przeprowadzanych badaniach, zabiegach na pacjentach z Epidermolysis Bullosa przebywających w Szpitalach. Przekonanie, iż indywidualne podejście do pacjenta z EB i jego opiekuna uchroni przed niepożądanymi dodatkowymi urazami i niepotrzebnym bólem.

Debra Polska

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

lines.jpgconvatec.jpglr.jpgkruk.jpgorphan.jpgeurordis.jpgmolnlycke.jpgmojarana.jpgpolymem.jpgmediamed.jpg6.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.