Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Fotorelacja - warsztaty Łomża 2016

W dniu 4 czerwca 2016 roku w Starych Kupsikach niedaleko Łomży odbyły się już po raz czwarty edukacyjno-informacyjne warsztaty o Epidermolysis Bullosa EB. W warsztatach wzięło udział 60 osób w tym także specjaliści z dziedziny leczenia EB w Polsce tacy jak Prof. dr hab. n. med. Cezary Kowalewski, a także lek. dent. Anna Ogonowska z MEDI DENT w Ostrowie Mazowieckim oraz oczywiście Przedstawiciele Firm opatrunkowych Convatec, Lohmann & Rauscher, Molnlycke. Warsztaty stały się nieodłącznym narzędziem do edukacji rodzin zmagających się z Epidermolysis Bullosa EB w kwestii nowych metod leczenia choroby oraz zastosowania specjalistycznych opatrunków.


Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie, szczególne podziękowania kierujemy do Pana Prof. Cezarego Kowalewskiego i Pani doktor stomatologii Anny Ogonowskiej. Swoje podziękowania także kierujemy do Firm Convatec, Lohmann & Rauscher i Molnlycke za pomoc i zaangażowanie w organizację warsztatów oraz owocną współpracę, która służy wszystkim naszym podopiecznym zmagającym się z tą rzadką i okrutną dolegliwością genetyczną jaką jest pęcherzowe oddzielanie się naskórka EB. Dołączamy fotorelację z Warsztatów w STARYCH KUPISKACH koło Łomży.

 

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

orphan.jpgmojarana.jpglr.jpgkruk.jpglines.jpgconvatec.jpgmolnlycke.jpgeurordis.jpgmediamed.jpg6.jpgpolymem.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.