Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Piknik integracyjny ?Dzień Motylków? wraz ING Bankiem Śląskim i Fundacją ING Dzieciom.

Witam serdecznie, 
W dniu 3 czerwca 2016 roku w ?STAJNIA BENEDYKTYNKA UL. BEŁKOWSKA 19, PALOWICE niedaleko Orzesze ? Ornontowice, odbędzie się w Piknik integracyjny ?Dzień Motylków? organizowany z okazji Dnia dziecka wspólnie ING Bankiem Śląskim i Fundacją ING Dzieciom. Podczas Pikniku odbędzie się przejazd Bryczką wraz z Przewodnikiem, konkursy dla naszych Motylków, dla chętnych jazda indywidualna na koniku  pod nadzorem trenera, ognisko z kiełbaskami, a także wiele innych niespodzianek. Piknik odbędzie się w godzinach od 11:00 do 16:00.
Bardzo proszę aby osoby zainteresowane piknikiem potwierdziły swój udział do dnia 30 maja 2016 roku drogą elektroniczną (e-mail) lub telefonicznie +48 502 974 800 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

orphan.jpgmojarana.jpgconvatec.jpg6.jpgmediamed.jpgmolnlycke.jpgpolymem.jpgkruk.jpglines.jpglr.jpgeurordis.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.