Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Relacja z warsztatów praktyczno-edukacyjnych - Katowice

Już po raz drugi w ramach projektu edukacyjnego o pielęgnacji i leczeniu Epidermolysis Bullosa EB, zorganizowane zostały Warsztaty EB w których udział wzięły rodziny zmagający się z problemem choroby z regionu południowej Polski. W warsztatach uczestniczyło dziewięcioro rodzin z Górnego Śląska, Opolskiego i Dolnego Śląska. Podczas warsztatów swoje prelekcje i pokazy mieli m.in. dr. stoma. Anna Ogonowska i dr Joanna Starzak z MEDI DENT, Pani Edyta Świątczak - Gurzęda Lider Równych Szans, Lodołamacz Specjalny, Lady D, wykładowca oraz Pełnomocnik Marszałka Województwa Sląskiego ds. Osób Niepełnosprawnych Pan Janusz Zieliński.

Swoje prelekcje i pokazy z zastosowania specjalistycznych materiałow opatrunkowych w leczeniu EB mieli Przedstawiciele Medyczni Firm Coloplast, Lohmann-Rausher, ConvaTec, Molnlycke. Wszystkim bardzo dziękujemy za włączenie się w realizację projektu, a wszystkie rodziny zmagające się z Epidermolysis Bullosa zapraszamy na następne warsztaty, które już niebawem będą ponownie organizowane.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z warsztatów

 

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

lr.jpglines.jpgmediamed.jpgeurordis.jpg6.jpgpolymem.jpgconvatec.jpgorphan.jpgmojarana.jpgmolnlycke.jpgkruk.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.