Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Zaproszenie na obchody Światowego Dnia Chorób Rzadkich

Zaproszenie!
29 lutego 2016 r. po raz szósty w Polsce odbędą się obchody Światowego Dnia Chorób Rzadkich. Polska jest jednym z niemal 100 krajów na świecie, który  cyklicznie angażuje się w zorganizowanie tej wyjątkowej uroczystości. Tegoroczny Dzień będzie okazją do podsumowania wydarzeń związanych z chorobami rzadkimi, które miały miejsce na przestrzeni minionego roku oraz zaprezentowania planów na najbliższy czas. W tym szczególnym Dniu pragniemy zwrócić uwagę nie tylko na osoby chore, ale także na ich bliskich. Przede wszystkim jednak obchody będą okazją do spotkania w szerokim gronie pacjentów, decydentów oraz lekarzy. Dzień Chorób Rzadkich 2016 przebiega pod hasłem: Dołącz do nas, aby głos osób z chorobami rzadkimi był słyszany!

Szczegóły zaprszenia w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (KFO ZAPROSZENIE Dzień Chorób Rzadkich1.pdf)Zaproszenie na obchody Światowego Dnia Chorób Rzadkich[KFO Zaproszenie]389 kB

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

mojarana.jpgmolnlycke.jpg6.jpgeurordis.jpglr.jpgkruk.jpgpolymem.jpglines.jpgorphan.jpgconvatec.jpgmediamed.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.