Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Relacja z warsztatów praktyczno-edukacyjnych - Lublin

W dniu 6 lutym w Lublinie w Hotelu Europa odbyły się warsztaty edukacyjno ? informacyjne z zakresu pielęgnacji i leczenia Epidermolysis Bullosa. W tym właśnie dniu Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk rozpoczęło cykl ogólnopolskiego projektu edukacyjno ? informacyjnego skierowanego do chorych na pęcherzowe oddzielanie się naskórka Epidermolysis Bullosa EB i ich rodzin oraz opiekunów z zakresu edukacji zastosowania najnowszych metod i sposobów pielęgnacji i leczenia ran w EB.

W warsztatach uczestniczyli specjaliści Lekarz dermatolog dr. Anna Stepień oraz lekarz stomatolog dr Anna Ogonowska oraz Przedstawiciele medyczni z zakresu stosowania opatrunków z Firm Coloplast, ConvaTec, Lohmann ? Rauscher, Molnlycke.

Bardzo ucieszyło Nas duże zainteresowanie warsztatami i już teraz pragniemy zaprosić do udziału w następnych Warsztatach, które zorganizowane zostaną w marcu. Szczegóły w najbliższym czasie.

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

eurordis.jpglr.jpgmolnlycke.jpgkruk.jpglines.jpgpolymem.jpg6.jpgorphan.jpgmojarana.jpgconvatec.jpgmediamed.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.