Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk

Praktyczne porady dotyczące postępowania z noworodkami i niemowlętami chorymi na EB

Dzięki uprzejmości firmy Polymen, która wchodzi na Polski rynek z opatrunkami dla chorych na EB zapraszamy chętnych do zapoznanai się z praktycznymi poradami dotyczącymi postępowania z noworodkami i niemowlętami chorymi na różne postacie pęcherzowego oddzielenia naskórka (Epidermolysis Bullosa).
Zawarte w broszurce informacje są skróconą wersją poradnika o postępowaniu z noworodkami chorymi na EB, opracowanego przez pielęgniarki kliniczne, pracujące w szpitalu Great Ormond Street Hospital w Londynie. Oryginalną wersję poradnika można znaleźć na stronie http://polymem.woundresources.com, otwierając zakładkę Epidermolysis Bullosa. /Jacqueline Denyer oraz Lesley Foster i Juliette Turner/

Dla Nas wszystkich chorych na EB, to bardzo dobra wiadomość, że kolejny dostawca tego typu wyspecjalizowanych opatrunków wchodzi na polski rynek. Firma POLYMEN w Europie i na świecie już od dawna jest znana i pozytywnie odbierana przez chorych na EB, praktykujących opatrunki leczniczo-ochronne.

Załączniki:
Pobierz plik (Polish translation print file.pdf)Biuletyn informacyjny - postępowanie z nowowrodkami[Postępowanie z nowowrodkami na bazie szpitalu Great Ormond Street Hospital w Lo]2512 kB

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

molnlycke.jpgeurordis.jpgorphan.jpgmediamed.jpgpolymem.jpglines.jpglr.jpgmojarana.jpgconvatec.jpgkruk.jpg6.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.